لینوکس

ترمینال اوبونتو را به یک رابط فنی فیلم هکر هالیوودی تبدیل کنید

صحنه را هیجان انگیز کنید.

حتماً دیده اید که برخی از فیلم های هالیوود ، ترمینال های زیادی را باز می کنند که در چندین مانیتور با کدها ، متن ها و تصاویر عجیب باز شده اند؟ من این را در اکثر فیلمهای علمی تخیلی و تریلر دیده ام. در چنین فیلم هایی ، افراد سیا می توانند با مانیتورهای چندگانه در حال کار با چندین کنسول در یک اتاق بسیار پیشرفته مشغول کار باشند. در کودکی ، در حالی که من در حال تماشای برخی فیلم های هالیوود بودم ، فکر می کردم واقعی هستند و این ترفندها را باور کردم و فکر می کردم هنر تایپ انگشتان دست است. در صورت داشتن اوقات فراغت و اگر می خواهید تجربه کنسول های چندگانه را در میز کار اوبونتو تجربه کنید ، می توانید ابزار “هالیوود” را امتحان کنید.

هالیوود یک بسته اوبونتو است که توسط داستین کرکلند ، مدیر سابق محصولات Cloud Solutions مدیر Canonical ، در اوقات فراغت خود ساخته شده است. صادقانه بگویم ، هالیوود یک برنامه جذاب ، سرگرم کننده و جالب  است. شما می توانید آن را فقط برای تفریح استفاده کنید! این ابزار کنسول لینوکس Ubuntu شما را به یک رابط هکری ملودرام فنی واقعی هالیوود تبدیل می کند.

نصب هالیوود در اوبونتو

هالیوود در مخازن پیش فرض اوبونتو ۱۵.۰۴ موجود است. همچنین سازنده ی برنامه ، داستین یک PPA را برای سایر نسخه های اوبونتو ایجاد کرده است.

برای نصب هالیوود در سیستم اوبونتو ، دستورات زیر را یک به یک اجرا کنید.

 

ترمینال اوبونتو را به یک رابط فنی ملودرام هکر هالیوود تبدیل کنید.

پس از نصب ، دستور زیر را اجرا کنید تا در کنسول خود اجرا شود:

 

نمونه تصاویر:

 

 

نمایش ویدیوی زیر از اوبونتو هالیوود را تماشا کنید.

به این پست امتیاز دهید.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن