ترفند ها و نکته ها

دسترسی سریع به تلگرام

پنگوئن پروکسی سرویس رایگان VPN رایگان به صورت ناشناس است. درخواست های ناشناس وب شما از طریق PenguinProxy به سرورهای مربوطه  و دیگر کاربران PenguinProxy ارسال می شود. تبلیغات وب سایت ها را مسدود می کند و هویت واقعی شما را در حالی که شما در اینترنت هستید را پنهان می کند. به یاد داشته باشید که تکمیل درخواست ها برای سایر اعضای جامعه هر دو بار دانلود (در صورت درخواست از طرف آنها) و آپلود (زمانی که شما آنها را به نتیجه ارسال) افزایش می دهد. PenguinProxy در حال حاضر تعدادی از اقدامات را برای محدود کردن این سطوح در نظر دارد و آنها در حال برنامه ریزی برای ترکیب بیشتر هستند.

PenguinProxy امن است، و درخواست ها به طور کامل رمزگذاری شده اند، اما از آنجا که یک سرویس مبتنی بر جامعه با درخواست های ارسال شده از طریق دیگر کاربران شما می توانید آن را با استفاده از نقطه اتصال عمومی Wi-Fi برابر کنید. بنابراین، توصیه می شود از PenguinProxy همراه با HTTPS در همه جا برای به دست آوردن رمزگذاری اطلاعات تبادل شده خود در اینترنت ، استفاده کنید.

PenguinProxy تنها از HTTP (مرورگر وب) پشتیبانی می کند، برای OpenVPN، SOCKS، Bittorrent، SMPTP یا سایر پروتکل ها کار نمی کند.

در حال حاضر PenguinProxy در ویندوز، مک و لینوکس کار می کند. برای Android و iOS در حال حاضر در دسترس نیستند. انتظار می رود که افزونه مرورگر برای دانلود به زودی در دسترس قرار گیرد.

دانلود
سایر سیستم عامل ها
منبع
به این پست امتیاز دهید.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین ببینید

بستن
بستن