ارزهای دیجیتال

٧نفر از كارمندان غول هاي تكنولوژي دنياي امروز کجا هستند؟

هر يك از افراد اين ليست که می بینید به زندگي و آينده امني كه با كار در اين شركت هاي بزرگ داشته اند ، پشت كردند، تا شانس خود را در بخش جديدي كه بر پايه پول، اينترنت و ساختار داده هاي غيرمتمركز بنا شده امتحان كنند.

معاون ارشد بخش توسعه تجارت ريپل ،Kahina van Dyke كه فيسبوك را به مقصد Ripple ترك كرد.او همچنين تجربه كار در MasterCard و Citibank را نيز دارد.

يكي از مهندسان نرم افزار در شركت Near Protocol ،كه هدف آن بهره گيري از شاردينگ جهت ورود به بازار بلاكچين با دستگاه هاي كم كيفيت مي باشد، Evgeny Kuzyakov است كه پيش از اين در فيسبوك و كمي قبل از آن در گوگل مشغول بود.

شركت Harmony يك پلتفرم بلاكچيني است كه Leo Chen ،بخش خدمات وب آمازون را به مقصد آن ترك كرد.

فرد ديگري به نام Alok Kothari ،فيسبوك را به مقصد هارموني ترك كرد. او يكي از بنيان گذاران هارموني است كه علاوه بر فيسبوك،٣ سال سابقه كار در اپل دارد. او يك متخصص آموزش ماشيني بود كه در زمان ترك اپل در حال كار روي دستيار صداي اپل، Siri ، بود.

فردي به نام Ryan Lechner از كارمندان Netflix بود كه از اواخر سال ٢٠١٧ در آزمايشگاه هاي شركت بلاكچيني Consensys مشغول به كار شده است.

مدير توسعه كسب و كار صرافي OKCoin فردي به نام Alex Feinberg است كه در ماه مارچ سال جاري گوگل را به اين صرافي رفت.

مديرعامل CoinTracker (اپليكيشني كه ماليات پورتفوليو هاي كريپتو را محاسبه مي كند.)، Chandan Lodha است كه در ميانه سال ٢٠١٧ گوگل را ترك كرد تا كسب و كار خود در زمينه Cryptocurrency را ایجاد كند.

منبع

به این پست امتیاز دهید.
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن