ارزهای دیجیتال

چند مورد استفاده از crypto : از ليموزين تا هواپيما.

براي كساني كه در اين صنعت هستند گويي #cryptocurrency ها همه جا وجود دارند. آن ها هر روز صبح اخبار صنعت را چك مي كنند، به بررسي پورتفوليو خود مي پردازند و نگاهي به شبكه هاي اجتماعي و حرف و حديث ها پيرامون مسائل مختلف اين صنعت مي اندازند. هنوز هم نگاهي از بيرون به اين صنعت سودمند است تا متوجه شويم اين پديده نوظهور چگونه و تا چه حد در زندگي روزمره ما نفوذ كرده است. مروري مي كنيم بر چند مورد استفاده از كريپتو در سراسر جهان:

شما حالا مي توانيد با #Bitcoin يك ليموزين در توكيو اجاره كنيد.شركت Hinomaru Limousine مدعي است كه امكاني را براي مشتريان فراهم كرده تا هزينه سفر خود بين پايتخت ژاپن و دو فرودگاه بزرگ اين شهر را با بيتكوين بپردازند.

شركت سرمايه گذاري كريپتو Grayscale Invest اسپانسر flagship ticker در شبكه تلويزيوني CNBC است.

رستوران كره اي Spring BBQ در سانتاكلارا كليفرنيا، بيتكوين مي پذيرد.

فست فود NY Giant Pizza در اورلاندو فلوريدا، بيتكوين و Bitcoin_Cash مي پذيرد.

آمريكا تنها كشور پذيرنده بيتكوين نيست.اين يكي مستقيم از ايران مي آيد.طبق توييت زير، كه توسط كاربري با آي دي Zia_Sadr پست شده،فردي به نام ياشار راشدي يك Vending Machine (ماشين خودكاري كه با انداختن سكه يا اسكناس به شما جنس مورد نظر را تحويل مي دهد.)، ساخته است كه با پذيرش بيتكوين به شما آب ميوه تحويل ميدهد.

يك دندان پزشك در آمريكا با قرار دادن تابلويي در مطب خود اعلام كرد ارزهاي بيتكوين، بيتكوين كش،ريپل،اتريوم و لايت كوين را مي پذيرد.

فروشگاه زنجيره اي Wal-Mart در ونزوئلا ارز #Dash را مي پذيرد.

يك پمپ بنزين در آلاباما به خريد و فروش بيتكوين مي پردازد.

شركت Aerotrips در ازاي ارز ديجيتال Aeron (ARN) و Binance Token (BNB) به شما هواپيما شخصي مي فروشد.

در آخر يك مورد جالب ديگر از نفوذ cryptocurrency ها در نقاط مختلف جهان و علاقه شديد مردم به آنها اين است كه در هفته اول حضور صرافي Binance در اوگاندا، ٤٠٠٠٠ تريدر كريپتو از اهالي اين كشور در پلتفرم اين صرافي ثبت نام كردند.

منبع

به این پست امتیاز دهید.
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن