لینوکس

۱۲ پوسته از زیباترین آیکون های لینوکس

در لیست زیر ۱۲ تم از زیباترین آیکون هاست که می توانید در سیستم لینوکس خود نصب کنید. شما می توانید برخی از آنها را با موضوعاتی که به عنوان یک پروژه بزرگ (مانند مقاله) همراه می شوند نصب کنید تا آنها را با پوسته های مختلف GTK  یا Gnome پوسته تنظیم کنید.

۱.تم آیکن ریمیکس تخت

تم آیکن ریمیکس تخت با متد متریال دیزاین ساخته شده است.این ویژگی اکثرا آیکون های مسطح با سایه، برجسته و شیب دار برای برخی از عمق بر اساس پالت رنگ از زیبایی آن است. این بخشی از پروژه رولکس تخت است که شامل گنوم Material Design-Theme و Theme GTK است.


نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

نصب برای فدورا

نصب در سایر نسخه های لینوکس به صورت دستی

۲.آیکون پوسته کاغذی

آیکون پوسته کاغذی ، پروژه آیکون FreeDesktop است. آیکون های آن یک طراحی مدرن طراحی مواد با گوشه های گرد است. این بخشی از پروژه کاغذی است که شامل مکان نما و تم با رنگ های سبک و رنگی تیره است.

برای توزیعهای مبتنی بر RPM، مخازن تم مقاله و دستورالعمل های نصب برای هر دو ، فدورا و openSUSE در سیستم ساخت openSUSE در دسترس هستند.

برای آرچ لینوکس، یک بسته مخزن کاربر Arch وجود دارد که هر دو آیکن کاغذ و GTK را ارائه می دهند.

۳.لوو آیکون

Lüv (نام قبلی Flattr) یک تم آیکون زیبا و تا حدودی براق برای هر محیط دسکتاپ مدرن است. Lüv تصاویر پس زمینه ی زیبایی در خود دارد.

دانلود

۴.پوسته آیکن سایه دار

سایه یک تم آیکن مسطح با آیکون های رنگارنگ است که همه آنها یک پایه دایره ای و یک سایه طولانی دارند.


نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

دستورالعمل نصب در سایر توزیع های لینوکس :

فعال سازی با tweak-tool یا کامند لاین

۵.تم آیکون  Oranchelo

Oranchelo ، مجموعه ای از آیکون های زیبا بدون پس زمینه با پالت رنگ الهام گرفته از مواد و سایه های مسطح طولانی است. از آن به عنوان یک مجموعه ای از آیکون Cornie برای دسکتاپ لینوکس استفاده کنید.


نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

نصب به صورت دستی برای سایر نسخه های لینوکس:

۶.Surfn

Surfn یک تم آیکون رنگارنگ است که بر اساس چهار تم آیکون مختلف است: آیکون های Ultra Flat، آیکون های ریمیکس Super Flat، آیکون Yltra Flat و Numix (دایره).


نصب surfn طولانیست بنابراین بهتر است به دنبال دستورالعمل های ذکر شده در صفحه GitHub  بروید یا می توانید از دستورات زیر استفاده کنید:

۷. تم آیکون پاپیروس

Papirus یک آیکون مبتنی بر SVG با سبک مسطح است. تمام عناصر آن دارای طرح های روشن و با رنگ های متمایز رنگ در ۶ نوع مختلف می باشد.

نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

نصب در سایر نسخه های لینوکس :

۸.تم آیکون دایره Numix

Numix Circle آخرین پیشرفت مجموعه تم آیکون موجود در پروژه Numix است. تمام آیکون های آن یک ظرف دایره ای با سایه های خوبی دارد.


نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

شیوه ی نصب برای فدورا:

۹.تم آیکن Xenlism

Xenlism یک پروژه گرافیکی تکنولوژیکی است که برای بهبود کلی UI / UX دسکتاپ شما طراحی شده است. مینیمالیسم و ​​واقع گرایی متمرکز است طراحی آن، از Meego نوکیا و تم آیکون های iOS اپل الهام گرفته شده است.


نصب در لینوکس اوبونتو و مینت:

برای نصب در سایر نسخه ها اینجا کلیک کنید.

۱۰.تم آیکن Uniform

Uniform یک تم آیکون زیبا است که به طرز وحشیانه ای شکل گرفته است، حالت آیکون ها به صورت دفورم است. طراحی آن با حفظ الگوی مشابه به جای طراحی کانتینر یکسان است – یک سبک که پس از آزمایش «هر شکل روی سیاره برای دریافت یک تم منحصر به فرد و اصلی» می باشد.


نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

نصب در آرچ لینوکس:

۱۱.تم آیکون FlatWoken

FlatWoken یک مشتق از تم آیکون AwOken است که برای مجموعه کامل تم آیکن برای لینوکس و آندروید ساخته شده است. این ویژگی آیکون های رنگارنگ با  حاشیه سایه دار همه در قالب مربع شکل با گوشه های گرد بسته طراحی شده است.

نصب در لینوکس اوبونتو و مینت:

به پوشه ی FlatWoken بروید و  پوشه ها به نام “FlatWoken” و “FlatWokenMin” را کات کنید و به  دایرکتوری ~ / .icons خود ببرید و در این محل قرار دهید(اگر دایرکتوری وجود نداشت، دایرکتوری را ایجاد کنید).

از ابزار tweak tool می توانید تم و ایکون ها را مدیریت کنید.

۱۲.تم آیکون Lila HD

آیکون های Lila HD مربع شکل با یک پوشش تیره که به صورت مورب در سراسر آن برش داده شده است. بر خلاف آیکون های صاف، آیکون های Lila HD اسکوومورفیک هستند، بنابراین ظاهری ملموس تر دارند.

به غیر از رنگ پیش فرض آن، در آبی، قرمز، تیره، سبز، کاکی، سبز روشن و ارغوانی می آید. همچنین حاوی نمادهای مکان نما، بارگذاری مجدد، ناوبری و غیره است که همه با هم کار می کنند تا یک تجربه دسکتاپ یکپارچه را ارائه دهند.


نصب در لینوکس اوبونتو و مینت:

فایل ها را در دایرکتوری های مد نظر کپی کنید:

ساخت آیکون کش برای Lila-HD-icon-theme :

برای نصب در سایر نسخه های لینوکس اینجا کلیک کنید.

نکته ی قابل توجه:

Vivacious یک تم زیبا است که با بسیاری از گزینه های شخصی سازی می آید.این تم آیکون نیاز به حدود ۵۵ مگابایت فضا دارد و با GTK Icon Cache Files می تواند تا ۲۸۰ مگابایت نیاز داشته باشد.


نصب با استفاده از دستورات PPA زیر برای لینوکس مینت و اوبونتو :

منبع
به این پست امتیاز دهید.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین ببینید

بستن
بستن