PHP

بهترین فریمورک های PHP در سال ۲۰۱۸

معرفی برترین فریمورک های php

PHP این زبان محبوب سمت سرور پیشرفت های بسیاری در این سال ها داشته است ، اما همچنان برای توسعه ی حرفه ای ، سریع و راحت تر استفاده از فریمورک ها  بسیار رواج دارد و داشتن مهارت در یکی فریمورک شانس شما برای استخدام شدن را افزایش میدهد.

در این پست قصد بررسی برترین فریمورک های پی اچ پی را داریم که به شما کمک میکند که برای پروژه های خود از کدام یک از این فریمورک ها استفاده کنید

بهترین فریمورک های PHP
بهترین فریمورک های PHP

۱. Laravel

Laravel فریمورکی که در حال حاظر محبوب ترین چهارچوب برنامه نویس پی اچ میباشد. قابلیت های بالا در کنار راحتی در توسعه این فریمورک را بین برنامه نویسان حسابی محبوب کرده ، البته در کنار این موضوع بازار کار و میزان تقاضا برای این فریمورک که در کشور خودمان هم بسیار بالاست برنامه نویسان را بیشتر ترغیب میکند تا برای یادگیری یک فریمورک جدید این فریمورک را انتخاب کنند.

اگر برای شروع دنبال فریمورکی برای یادگیری هستید و یا در انتخاب فریمورک تردید دارید پیشنهاد من به شما فریمورک لاراول است

بهترین فریمورک های PHP
بهترین فریمورک های PHP

۲.Symfony

فریمورکی پر قدرت با سابقه طولانی ، فریمورکی که محبوبیت آن به خاطر کامپوننت های پرقدرت و استیبل بودن آن است ، از این فریمورک و کامپوننت های آن در پروژه های بزرگی همچون Drupal ، phpBB ، PrestaShop و فریموک Laravel استفاده شده است. نقطه ضعف این فریمورک این است که یادگیری آن پیچیده تر از سایر فریمورک هاست .

استفاده از این فریمورک برای پروژه های بزرگ و با ساپورت طولانی پیشنهاد میشود.

بهترین فریمورک های PHP
بهترین فریمورک های PHP

۳.CodeIgniter

در این فریمورک سادگی ، یادگیری سریع و نصب راحت بروی انواع هاست های اشتراکی و سرورها معیار است و شما میتوانید خیلی سریع و با کمترین دردسر پروژه خود را لانچ کنید. تمرکز روی سادگی برای شروع کار سرعت را بالا میبرد ولی این ویژگی برای پروژهای بزرگ ممکن است کمی دست توسعه دهنده را ببندد.

در نهایت من این فریمورک را برای پروژه متوسط و کوچک به شما پیشنهاد میکنم.

بهترین فریمورک های PHP
بهترین فریمورک های PHP

۴.Yii

فریمورکی پرقدرت که برای انواع پروژه ها میتوانید روی آن حساب کنید ، این فریمورک به خاطر Generator هایی که دارد ، سرعت توسعه را افزایش میدهد .

بهترین فریمورک های PHP
بهترین فریمورک های PHP

۵.Phalcon

این فریمورک که سریعترین فریمورک پی اچ پی شناخته میشود و برخلاف سایر فریمورک ها به صورت یک افزونه C میباشد ،‌ به نوعی ترکیب PHP و C که با اختلاف بسیار سریع تر از سایر فریمورک ها پی اچ پی عمل خواهد

اگر سرعت بری شما مهمترین پارامتر است ، امتحان کردن این فریمورک را به شما پیشنهاد میکنیم

بهترین فریمورک های PHP
بهترین فریمورک های PHP

۶.Zend Framework

فریمورکی بسیار پرقدرت و استیبل ، فریمورکی که در پروژه های بزرگ و اینترپرایز جواب خود را به خوبی پس داده و قدرت خود را به خوبی نشان داده است

۷.سایر فریمورک ها

تعداد فریمورک ها و میکروفریمورک های php خیلی بیشتر از مواردی است که درا اینجا اشاره شد و فریمورک ها دیگری همچون Slim , CakePHP , Lumen , FuelPHP , PHPixie , Silex

در صورت تمایل میتوانید اطلاعات بیشتر راجب سایر فریمورک ها را از وبسایت آنها بدست بیاورید

در پایان به این نکته توجه داشته باشد که یادگیری اولین فریمورک شاید برای شما کمی سخت باشد ولی زمانی که به یک فریمورک مسلط شوید ، یادگیری سایر فریمورک ها بسیار ساده تر بوده و میتوانید در زمان کوتاه تر با فریمورک ها جدید هماهنگ شوید.

تیم TeachWeb تلاش می کند تا به بالا بردن تخصص شما کند . در همین راستا دوره خصوص یا عمومی فریمورک Symfony  با هزینه مناسب و کاملا کاربردی و با هدف بازار کار اجرا خواهد شد . برای اطلاعات بیشتر تماس با مدیریت TeachWeb گرفته شود .

به این پست امتیاز دهید.

0%

امتیاز کاربران: 4.65 ( 2 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

سجاد خانی

برنامه نویس وب ، گیک ، درونگرایی که میخواد دنیا رو از پشت کامپیوتر ها تغییر بده !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن