سئو

معیار جدید گوگل برای رتبه دهی به سئو سایت ها در سال ۲۰۱۸

آشنایی با الگوریتمRankBrain

استراتژی گوگل برای رتبه دهی به سئو سایت ها

همان طور که در مطالب گذشته راهکار هایی برای رعایت قوانین سئو را ذکر کردیم.حال میخواهیم به یکی از جدیدترین تغییرات گوگل برای شناسایی و رتبه دهی به سایت ها را بر اساس معیار جدیدی اشاره کنیم.

الگوریتم RankBrain

طبق این الگوریتم بر اساس مدت زمانی که افراد پس از حضور در سایت شما صرف گشت وگذار میکنند به سایت شما امتیازی تعلق میگیرد. از زمانی که کاربر کلمه یا جمله ای را در گوگل سرچ میکند و سپس از بین هزاران سایت مختلف بهترین سایت را انتخاب میکند و در ادامه مدت زمانی که در سایت مذکور میماند را میتوان روند اجرای این الگوریتم دانست.

 

 

 

مورد دیگر درصد افرادی میباشد که بر روی نتیجه سایت شما در گوگل کلیک میکنند که یکی دیگر از جدیدترین ابزار امتیاز گیری از گوگل میباشد.طبق این قوانین جدید میتوان گفت اگر روی نتیجه سایت شما در گوگل کلیکی نشود پس دلیلی ندارد که مطلب شما در رتبه های ابتدایی گوگل باقی بماند! و بهتر است که جای خود را به سایت های دیگری که کاربران را به سمت خود کشانده اند بدهید.

به این پست امتیاز دهید.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

رضااسدزاده

رضااسدزاده هستم مهندس نرم افزار علاقه مند به فضای وب از تاریخ 12شهریور سال96 سایت تیچ وب رو راه اندازی کردیم با هدف گسترش اطلاعات نرم افزاری و زبان های برنامه نویسی . امیدوارم با حمایت شما دوستان بتونیم به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین ببینید

بستن
بستن