سئوگوناگون

برند سازی و سئو

برندسازی با سئو یا همان برندینگ، یکی از اهداف مهم مشتری های ما است. در حقیقت سایت، پس از آن که بهینه شد، خود به خود معروف می شود.

برند سازی

 

برند سازی در فضای مجازی موردی است که به خودی خود پس از معروف شدن سایت ایجاد میشود.

اگر بخواهیم به شکلی خیلی ساده نحوه برند سازی را بیان کنیم میتوانیم بگوییم :

رمانی که سایت شما پس از طی کردن روند بهینه سازی سئو و کسب مهارت در مدیریت سایت توانست بازدیدهای فراوانی را کسب کند،طبیعی است که سایت شما در فضای مجازی مانند اینستاگرام،تلگرام و… زمانی که بازدیدکنندگان فراوانی سایت شما را دنبال کنند کم کم سایت شما در ذهن همگان ثبت میشود. و باگذشت زمان هرچه توانایی نگه داشتن سایت در این سطح را داشته باشید باعث برند سازی معتبر میشود.

 

نکته مهم : هرچه نام برند شما معروف تر باشد کاربران بیشتری در گوگل نام سایت و برند شما را جستجو خواهند کرد و از طریق گوگل به سایت شما وارد میشوند . بنابراین وبسایت شما ورودی بیشتر و در نهایت نمره CTR ( نسبت تعداد نمایش در جستجو به تعداد کلیک ) بهتری از گوگل دریافت میکنید ، که همین امر تاثیر بسیار مفیدی بر اعتبار سایت شما در گوگل خواهد داشت .

به این پست امتیاز دهید.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

رضااسدزاده

رضااسدزاده هستم مهندس نرم افزار علاقه مند به فضای وب از تاریخ 12شهریور سال96 سایت تیچ وب رو راه اندازی کردیم با هدف گسترش اطلاعات نرم افزاری و زبان های برنامه نویسی . امیدوارم با حمایت شما دوستان بتونیم به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن