گوناگون

آموزش مخفی شدن در تلگرام Last Seen Recently

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به دلایل متفاوت میخواهید زمان آنلاین بودن خود را در تلگرام از چشم همگان مخفی کنید این آموزش را دنبال کنید.

 

 

دقت داشته باشید که انجام این کار مقابل Last seen پروفایل شما به جای نوشتن عبارت دقیق زمانی last seen recently را نمایش می دهد.

 

 

مرحله اول :

نرم افزار تلگرام را در گوشی خود باز کنید، سپس روی علامت سه خط افقی در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید.

 


 

مرحله دوم:

در منوی باز شده روی عبارت (setting) کلیک کنید.

 

 


 

مرحله سوم:

در این مرحله وارد قسمت امنیت یا Privacy and Security شوید.

 

 


 

مرحله چهارم:

حال وارد قسمت last seen شوید.

 

 


 

مرحله پنجم:

در این قسمت گزینه های متفاوتی را مشاهده میکنید که به هرکدام جداگانه اشاره میکنیم:

 

Everybody:

با انتخاب این حالت همه ی مخاطبین شما زمان آنلاین بودنتان را می بینند ولی میتوانید از قسمت پایین و در مقابل گزینه Never Share With با زدن Add Users افرادی را که نمی خواهید زمان آنلاین بودن شما را ببینند را در این لیست بگذارید.

 

 

My Contacts:

با انتخاب این حالت میتوانید زمان آنلاین بودنتان را بین مخاطبینی که میخواهید ببینند و مخاطبینی که نمیخواهید زمان آنلاین بودن شما را ببینند مدیریت پیشرفته کنید. گزینه Always Share With برای افرادی که می توانند زمان آنلاین بودنتان را ببینند و گزینه Never share With برای افرادی که نمی توانند زمان آنلاین بودنتان را ببینند.

 

 

Nobody :

یعنی هیچکس نمی تواند زمان آنلاین بودنتان را ببیند و البته می توانید با استفاده از گزینه Always Share With افرادی را که میخواهید زمان آنلاین بودن شما را ببینند را در این لیست قرار دهید.

 

 

 

در پایان با زدن گزینه تیک در بالای صفحه تلگرامی خود تمامی تغییرات را ذخیره کنید.

 

 

نکته: همینطور که شما زمان آنلاین بودن خود را از دیگران مخفی می کنید دیگر قادر به دیدن زمان آنلاین دوستانی که در لیست غیر مجاز قرار داده اید وجود ندارد و مثل دیگران متن Last Seen recently را میبینید.

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

رضااسدزاده

رضااسدزاده هستم مهندس نرم افزار علاقه مند به فضای وب از تاریخ 12شهریور سال96 سایت تیچ وب رو راه اندازی کردیم با هدف گسترش اطلاعات نرم افزاری و زبان های برنامه نویسی . امیدوارم با حمایت شما دوستان بتونیم به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن